четверг, 9 апреля 2020 г.

     Сегоднішня тема  Виховання патріотизму

              Одним із найсуттєвіших показників моральності людини є патріотизм.
             Патріотизм - любов до Батьківщини, відданість їй і своєму народу.
      Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності - віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Як синтетична якість, патріотизм охоплює емоційно- моральне дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства. 
      Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов'язаним з ним.









Особливості виховання патріотизму у дітей дошкільного віку
       " Той, хто забув колиску, з якої піднявся,
       Щоб піти по землі, хто байдужий до
       матері, що вигодувала та виховала
          його, нездатне переживати патріотичні почуття.
                                                         В. Сухомлинський

Найважливіше у житті кожної людини - її Батьківщина. Виховувати громадську свідомість, патріотичні почуття потрібно змалку. Щоб дитина відчувала себе причетною до великої України, необхідно краще познайомити її з традиціями та народними цінностями.



  Народні ремесла




Для того щоб повернути духовні скарби наших прадідів, ми, батьки та педагоги, повинні допомагати дитині змалечку пізнавати звичаї та обряди свого народу, збагачувати мову скарбами усної народної творчості, знати державну символіку, любити гарну і милозвучно рідну мову.